Ikon Ryssland

171683

IKON, 1800-tal, Ryssland, Sankt Nikolaus, 31x27 cm

Skador

Konst, Måleri

Ikon Ryssland

Budhistorik (1 bud)

640937
2013-02-21 02:47:32

2013-02-26 kl 22:09
Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.