Ikon

171681

IKON, 1800-tal, Kristus med änglarna samt 12 bildscener, 31x26 cm

Skador

Konst, Måleri

Ikon

Budhistorik (24 bud)
649365
4 200
649255
649363
649255
3 800
649358
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.