Ikon

171679

IKON, 1800-tal, med fyra scener, 32x26 cm

Skador

Konst, Måleri

Ikon

Budhistorik (6 bud)
647765
645551
1 600
645299
644970
644969

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.