Ikon Ryssland

171678

IKON, 1800-tal, Ryssland, Kristus med två änglar, 35,5x30,5 cm

Skador

Konst, Måleri

Ikon Ryssland

Budhistorik (3 bud)

648946
3 400
639223
3 200
638748
900

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.