Ikon

171677

IKON, 1800-tal, Abraham med ärkeänglarna, 53x44 cm

Skador

Konst, Måleri

Ikon

Budhistorik (23 bud)
649297
4 200
649295
649294
3 800
649292
3 600
649044
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.