Ikon med silverrisa

171673

IKON, med silverrisa, 1800-tal, Ryssland, Madonna och barnet, 29x22 cm

Skador

Konst, Måleri

Ikon med silverrisa

Budhistorik (9 bud)
649056
3 600
645545
3 400
641925
3 200
645544
641925
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.