Ikon med silverrisa

171671

IKON, med silverrisa, 1800-tal, Ryssland, Madonna och barnet, 31x26 cm

Skador

Konst, Måleri

Ikon med silverrisa

Budhistorik (15 bud)
649193
3 600
645550
3 400
645550
645421
2 800
639214
2 600

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.