Ringar i silver

171668

RINGAR, 2 st., silver, stämplade Ge-Kå Smycken, G. Kaplan, Stockholm 1969, signerad Olle Ohlsson resp. Olle Olsson, Sweden, sterling, ringstorlekar 17 och 17,5 mm

Guld/Smycken

Ringar i silver
Budhistorik (3 bud)

649113
648616
642445

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.