Konrad Simonsson olja

171666

SIMONSSON, Konrad (1843 -1901): fjällandskap, signerad K. Simonsson, olja på pannå, 12x16 cm

Konst, Måleri

Konrad Simonsson olja

Budhistorik (1 bud)

649486
2013-02-26 23:31:38

2013-02-27 kl 14:25
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.