Ikon med silverrisa

171664

IKON, med silverrisa, 1800-tal, Ryssland, Madonna och barnet, 22x18 cm

Skador

Konst, Måleri

Ikon med silverrisa

Budhistorik (10 bud)
645543
3 200
645441
640154
2 800
639202
2 600
640152
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.