Ikon med silverrisa

171661

IKON, med silverrisa, 1800-tal, Ryssland, Madonna och barnet, 30x25 cm

Skador

Konst, Måleri

Ikon med silverrisa

Budhistorik (12 bud)
649116
4 600
649118
4 400
649116
4 200
649114
640167
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.