Ikon med silverrisa

171660

IKON, med silverrisa, 1800-tal, Ryssland, Christus, 32x26,5 cm

Skador

Konst, Måleri

Ikon med silverrisa

Budhistorik (24 bud)
649207
4 800
649200
4 600
649195
4 400
649150
4 200
649159

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.