Olja på pannå 1700-tal

171658

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Munk med litet barn, olja på pannå, 28x23 cm

Konst, Måleri

Olja på pannå 1700-tal

Budhistorik (25 bud)
650359
2 400
650396
650359
1 900
650394
1 800
650359
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.