Edvin Ollers teckning

171655

OLLERS, Edvin (1888-1959): Landskap från Kairouan, Tunisien, signerad och daterad E. Ollers 24.1.22, färgkrita, 19x25 cm

Konst, Måleri

Edvin Ollers teckning

Budhistorik (1 bud)

649458
2013-02-26 23:02:02

2013-02-27 kl 13:05
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.