Enrico Baj multipel

171654

BAJ, Enrico (1924-2003): La robe bleue, 1970, signerad Baj, 3/50, färgetsning med collage på tyg, 48x38 cm, litteratur: Petit 300

Enrico Baj multipel

Budhistorik (23 bud)
640860
3 200
648316
640860
641849
640860
1 900

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.