Kandelabrar från Rörstrand 1800-tal

171653

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, Rörstrand, för 3 ljus, höjd 31,5, med röd respektive gulddekor

Keramik/Porslin

Budhistorik (28 bud)
649261
5 000
649259
4 800
649253
4 600
649251
4 400
649242
4 200

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.