Roberto Matta färglitografi

171652

MATTA, Roberto (Chile,1911-2002): Les Annales du Son, 1971, signerad och numrerad 179/300, färglitografi, 48x68 cm; oramad, Litteratur: Sabatier 242

Roberto Matta färglitografi
Budhistorik (7 bud)
649530
1 300
648293
648293
648844
750
648293

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.