Pentti Kaskipuro akvatinter

171647

KASKIPURO, Pentti (född 1930): (2) Stilleben, signerade och daterade 1977, numrerade 17/80, akvatint, 20x30, 29x30 cm; oramade

Pentti Kaskipuro akvatinter

Budhistorik (9 bud)
650188
850
650036
650168
650036
750
650149
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.