Pentti Kaskipuro akvatinter

171646

KASKIPURO, Pentti (född 1930): (2) Stilleben, signerade och daterade 1978, numrerade 17/80, akvatint, 27x29, 27x39 cm; oramade

Pentti Kaskipuro akvatinter

Budhistorik (12 bud)
650279
1 300
650033
650275
650033
649945
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.