Väggspegel rokokostil

171644

VÄGGSPEGEL, nyrokoko, förgylld ram, 173x70 cm

Skador, dekordelar nedtill saknas, bakstycke saknas

Väggspegel rokokostil

Budhistorik (4 bud)

651282
650900
645221
641327

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.