Ignazio Lucibello oljemålning

171572

LUCIBELLO, Ignazio (1904-1970):tillskriven, Uppdragna båtar, osignerad, olja på pannå, a tergo tillskriven, 30x46 cm

Konst, Måleri

Ignazio Lucibello oljemålning
Budhistorik (16 bud)
651294
651197
651293
950
651197
900
651135
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.