Brita af Klercker-Hatz oljemålning

171558

KLERCKER-HATZ, Brita af (1906-2001): Stilleben med vas och lökar, monogramsignerad BKH, olja på duk uppfäst på pannå, 54x63 cm

Smärre färgbortfall och krackeleringar

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

649023
649022
648090

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.