Skänkstop tenn

171547

SKÄNKSTOP, 2 st., tenn, varav en Carl Petter Eckerström (verksam i Västerås 1821-1843/59), höjd ca 21 cm

Lagningar, skador

Diverse

Skänkstop tenn

Budhistorik (5 bud)
649035
450
648652
648745
648652
645006

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.