Olle Carlström oljemålning

171546

CARLSTRÖM, Olle (1920-2006): Strandbild, signerad och daterad Carlström, daterad a tergo 1946, olja på duk, 54x65 cm

Konst

Olle Carlström oljemålning

Budhistorik (1 bud)

639102
2013-02-19 19:12:14

2013-02-26 kl 20:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.