David Wretling skulptur i stengods

171543

WRETLING, David (1901-1986): Kvinna, signerad och daterad David Wretling -46 stengods, höjd 17,5, längd 31 cm

Konst, Skulptur

Budhistorik (7 bud)
648715
648589
900
644691
850
640243
450
638808

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.