Miniatyr 1800-tal

171538

MINIATYR, 1800-tal, mansporträtt, olja på pannå, 9x7,5 cm

Diverse

Miniatyr 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
649006
648820
649005
648820
950
643090
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.