Gräddkanna silver

171527

GRÄDDKANNA, silver, stämplad Stockholm 1800, delvis invändigt förgylld, kulfötter, höjd 14 cm, vikt ca 130 g

Silver

Gräddkanna silver

Budhistorik (7 bud)
647315
648728
647315
640846
850
640681
500

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.