Ivar Morsing oljemålning

171518

MORSING, Ivar (1919-2009): Interiör med kvinna, signerad och daterad I Morsing 1949, olja på duk, 76x55 cm

Konst, Måleri

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (28 bud)
648969
6 400
648968
6 200
648961
6 000
648960
5 800
648862
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.