Gunnar Zetterström oljemålning

171511

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Stockholmsmotiv med Gamla stan och stadshuset, signerad G. Zetterström, olja på pannå, 22x28 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (14 bud)
647997
647854
1 400
647740
1 300
647853
1 300
647740

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.