Gräddkanna silver

171510

GRÄDDKANNA, silver, stämplad Göteborg 1848, invändigt förgylld, höjd 13 cm, vikt ca 266 g

Silver

Gräddkanna silver

Budhistorik (9 bud)
648884
1 600
648726
648882
648726
1 400
648427
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.