Spegel i Louis XV-stil

171509

SPEGEL, Louis XV-stil, 1800-tal, träskuren, förgylld med polerat guld, silverfolierat glas,103x79 cm

Skador

Speglar

Spegel i Louis XV-stil

Budhistorik (4 bud)

648832
3 600
642415
3 400
641485
3 200
638940

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.