Karl Dahlqvist oljemålning

171508

DAHLQVIST, Karl (1900-71): "Place du Tertre", signerad och daterad Karl Dahlqvist Paris 1949, olja på pannå, 58x75 cm

Konst, Måleri

Karl Dahlqvist oljemålning

Budhistorik (14 bud)
644410
648644
1 900
644410
1 800
645933
1 700
644410
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.