Sjöskumspipa i skulpterat trä

171505

SJÖSKUMSPIPA, skulpterat trä, silverlock och fästen, stämplade 1850

Spricka och smärre skador

Diverse, Silver

Sjöskumspipa i skulpterat trä

Budhistorik (6 bud)
648425
750
648741
750
648425
700
639204
650
639204

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.