Karl Dahlqvist oljemålning

171504

DAHLQVIST, Karl (1900-71): "Rue Becerell", signerad och daterad Karl Dahlqvist Paris 1949, olja på pannå, 80x60 cm

Konst, Måleri

Karl Dahlqvist oljemålning

Budhistorik (19 bud)
644417
3 200
646281
644417
2 800
645925
2 600
644417
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.