Yngvar Sandström sidobord

171492

SÄNGBRICKA/SIDOBORD, formgivet av Yngvar Sandström för NK, Triva-serien, etikettmärkt, höjd 30, 60x42 resp höjd 60, 30x42 cm

Bruksslitage, repor

Diverse

Yngvar Sandström sidobord

Budhistorik (5 bud)
648396
600
648215
550
641164
500
641164
640998

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.