Alice Nordin skulpturer

171477

SKULPTURGRUPPER, 2 st, keramik, signerade Alice Nordin, höjd 23 resp 25 cm

En med lagningar

Konst, Skulptur

Alice Nordin skulpturer

Budhistorik (16 bud)
648761
950
648757
900
648756
850
648754
648753
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.