Gunnar Torhamn oljemålning

171470

TORHAMN, Gunnar (1894-1965): "Insjö sommaren 1956", signerad Torhamn, olja på pannå, 50x61 cm, äldre ram medföljer

Konst, Måleri

Gunnar Torhamn oljemålning

Budhistorik (25 bud)
648735
15 500
648732
15 000
648727
14 500
648721
14 000
648725
14 000

Slutpris SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.