Jean Marie Couillard oljemålning

171461

COUILLARD, Jean Marie (född 1926): "Pointe des douaniers", signerad J M Couillard och daterad a tergo 1948, olja på duk, 39x46 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (11 bud)
648687
900
648684
850
648682
648681
750
648642
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.