Arthur Nielsen oljemålning

171459

NIELSEN, Arthur (1883-1946): Landskap, signerad Arthur Nielsen, olja på duk uppfäst på pannå, 20x27 cm

Konst, Måleri

Arthur Nielsen oljemålning

Budhistorik (18 bud)
648276
1 300
647154
646948
642528
646947
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.