Roland Svensson färglitografier

171456

SVENSSON, Roland (1910-2003): (2) Skärgårdsmotiv, signerade Roland S, 85/110 resp HC 7/50, färglitografier, 27x43 resp 42x29 cm

Budhistorik (18 bud)
648392
1 700
648663
1 600
648392
648662
1 400
648392
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.