Ulla Viotti keramik

171451

VIOTTI, Ulla (född 1933): Komposition, signerad Viotti, keramik, 47x42 cm
Proveniens: Lennart Ellisons samling

Smärre nagg

Keramik/Porslin

Ulla Viotti keramik

Budhistorik (23 bud)
648558
1 800
648439
1 700
648367
1 600
648435
648367
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.