Einar Jolin litografi

171446

JOLIN, Einar (1890-1976): Gripsholms slott, litografi, 235/360, stämpelsignerad, ca 46x55 cm

Blekt

Einar Jolin litografi
Budhistorik (5 bud)
638868
750
645590
700
638868
639321
638868

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.