Bordslampa alabaster

171414

BORDSLAMPA, på stensockel, 1900-talets början, alabaster, total höjd 39 cm

Sprickor, lagningar

Belysning, Bordslampor

Bordslampa alabaster

Budhistorik (24 bud)
647977
648046
647977
1 900
648041
1 800
647977
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.