Matservis Rörstrand

171406

MATSERVIS, 102 dlr, Rörstrand, "Dacka" och snarlik modell, bestående av; 57 mattallrikar, 21 djupa tallrikar, 6 assietter, 2 pastejformar, 2 terriner, 4 serveringsfat med lock, 10 uppläggningsfat

Smärre nagg och sprickor, skador kan förekomma

Keramik/Porslin

Matservis Rörstrand

Budhistorik (15 bud)
647875
5 600
647456
5 400
647871
5 200
647456
4 600
647862
4 400

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.