Flskschatull 1800-tal

171402

FLASKSCHATULL, med 4 flaskor, 1800-tal, mahogny, höjd 26, 23x24 cm, nyckel finns

Smärre slitage, sprickor

Diverse

Flskschatull 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
638404
640511
750
638404
700
638296
650
638296
550

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.