Madeleine Pyk oljemålning

171385

PYK, Madeleine (född 1934): "Noaks ark", signerad M. Pyk, olja på duk, 46x38 cm

Konst, Måleri

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (8 bud)
647660
5 200
648516
5 000
647660
4 400
645138
4 200
643432

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.