Mårten Andersson komposition

171384

ANDERSSON, Mårten (född 1934): Komposition, färglitografi, signerad Mårten A, 95/160, bladstorlek 120x100 cm

Mårten Andersson komposition
Budhistorik (16 bud)
646991
646473
1 400
646193
1 300
645804
645321

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.