Marmorskulptur

171379

SKULPTUR, marmor, 18/1900-tal, 3 gracer, höjd 67 cm

Smärre skador

Konst, Måleri

Marmorskulptur

Budhistorik (29 bud)
648073
19 000
648070
18 500
648039
18 000
648068
18 000
648039
17 500

Slutpris SEK:
19 000
1 913 EUR, 2 174 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.