Bo Beskow oljemålning

171378

BESKOW. Bo (1906-1989): "Månskenssonat för stråkar"-hommage a Mats Lidström, signerad Beskow, olja på duk, 130x145 cm

Konst, Måleri

Bo Beskow oljemålning

Budhistorik (17 bud)
647615
14 000
647846
13 500
647615
13 000
647841
12 500
647615
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.