Carl Larsson litografi

171373

LARSSON, Carl, efter: "Blomsterfönstret", numrerad 575/790, färglitografi, bildyta 35x52 cm;
Utgiven av Swedart

Carl Larsson litografi
Budhistorik (27 bud)
647819
647921
2 800
647819
2 600
647789
2 400
647650

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.